Rokokospegel Julspecial

Rokokospegel Julspecial
Rokokospegel Julspecial
Rokokospegel Julspecial
Rokokospegel Julspecial

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, förgylld, dekor av ymnighetshorn, rocaille samt blommor, ca 65x31 cm

Senare glas och bakstycke, smärre dekorskador och sprickor, anlupet spegelglas

424828

2016-12-13