Oskar Andersson

Oskar Andersson
Oskar Andersson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSKAR ANDERSSON, OA (1877-1906): "Jan Petters världsomsegling. Skepparhistoria i 13 bilder", osignerad och odaterad, OA, tusch med bildtext i blyerts, ca 52x39cm

424850

2016-11-29