Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLLE NYMAN (1909-1999): Fisk - skiss för skrotskulptur avsedd för fiskrestaurangen Cattelin i Gamla Stan, signerad och daterad Olle Nyman 69, akvarell, 36x64 cm
Liten reva
424853
2016-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här