Strindbergslampa

Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, s.k. strindbergslampa, 1900-talets början, stomme i koppar med lövdekor, glasskärm, höjd ca 46 cm

Lagning på fästning av skärmring

424855

2016-11-29