Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, s.k. strindbergslampa, 1900-talets början, stomme i koppar med lövdekor, glasskärm, höjd ca 46 cm
Lagning på fästning av skärmring
424855
2016-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här