Bordsur och ljusstakar

Bordsur och ljusstakar
Bordsur och ljusstakar
Bordsur och ljusstakar
Bordsur och ljusstakar
Bordsur och ljusstakar
Bordsur och ljusstakar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSUR, LJUSSTAKAR, 1 par, marmor och mässing, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, höjd ca 16 resp 12 cm, nyckel finns

Mindre nagg, bordsur saknar glas, mindre bucklor

424863

2016-11-29