Matservis "Devon Rose"

Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis

Klubbat för:

7 800 SEK

5 000 SEK

WEDGWOOD, "Devon Rose", matservis, bestående av: 14 mattallrikar, 6 assietter, 9 desserttallrikar, 12 bärtallrikar, 3 uppläggningsfat, 2 skålar, lockkarott, såsskål, såskanna

Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma. Medföljande: 3 desserttallrikar, 2 mattallrikar med dekorslitage samt skål med mindre fotnagg.

424888

2016-11-29