Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAYMOND WEIL, armbandsur, 2 st, förgyllda, en modell Othello, läderarmband, diameter 30 resp 25x20 mm
Bruksslitage och ytrepor, slitna armband
424898
2016-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här