Raymond Weil armbandsur

Raymond Weil armbandsur
Raymond Weil armbandsur
Raymond Weil armbandsur
Raymond Weil armbandsur
Raymond Weil armbandsur
Raymond Weil armbandsur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAYMOND WEIL, armbandsur, 2 st, förgyllda, en modell Othello, läderarmband, diameter 30 resp 25x20 mm

Bruksslitage och ytrepor, slitna armband

424898

2016-11-29