Staffli

Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STAFFLI, 1900-talets senare del, justerbart, för ram med maxhöjd 130 cm

Smärre slitage

424917

2016-11-29