Wassily Kandinsky färglitografi
2016-11-29
424931
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WASSILY KANDINSKY (1866-1944): efter, "Les Cometes", monogramsignerad och daterad i trycket 38, färglitografi, ca 34c25 cm