Wassily Kandinsky färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WASSILY KANDINSKY (1866-1944): efter, "Les Cometes", monogramsignerad och daterad i trycket 38, färglitografi, ca 34c25 cm

424931

2016-11-29