Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WASSILY KANDINSKY (1866-1944): efter, "Les Cometes", monogramsignerad och daterad i trycket 38, färglitografi, ca 34c25 cm
424931
2016-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här