André Masson färglitografi

André Masson färglitografi
André Masson färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDRÈ MASSON (1896-1987): efter, "La Lune", signerad i trycket, färglitografi från 1938, ca 35x25 cm

424934

2016-11-29