Andre Masson färglitografi

Andre Masson färglitografi
Andre Masson färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDRÉ MASSON (1896-1987): efter, "Le Soleil", signerad i trycket, färglitografi från 1938, ca 35x25 cm

424935

2016-11-29