Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BENGT LILJEDAHL, ring, 18 k guld, fasetterad bergkristall, Stockholm 1971, höjd 3,5 cm, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 17,3 g
Sten med repor och nagg
424941
2016-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här