Bengt Liljedahl ring 18 k guld Julspecial

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BENGT LILJEDAHL, ring, 18 k guld, fasetterad bergkristall, Stockholm 1971, höjd 3,5 cm, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 17,3 g

Sten med repor och nagg

424941

2016-12-13