Gueridon 1800-tal

Gueridon 1800-tal
Gueridon 1800-tal
Gueridon 1800-tal
Gueridon 1800-tal
Gueridon 1800-tal
Gueridon 1800-tal
Gueridon 1800-tal
Gueridon 1800-tal
Gueridon 1800-tal
Gueridon 1800-tal
Gueridon 1800-tal
Gueridon 1800-tal

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUERIDON, 1800-talets andra hälft, med marmorskiva, förgylld träskuren dekor, i form av delfiner, höjd 81, diameter 55 cm

Torrsprickor, färgbortfall

424945

2016-11-30