Waldemar Lorentzon färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Komposition, signerad Waldemar Lorentzon, 41/360, färglitografi, ca 35x50 cm

424951

2016-11-29