Balustradfåtöljer på hjul

Balustradfåtöljer på hjul
Balustradfåtöljer på hjul
Balustradfåtöljer på hjul
Balustradfåtöljer på hjul
Balustradfåtöljer på hjul
Balustradfåtöljer på hjul
Balustradfåtöljer på hjul
Balustradfåtöljer på hjul
Balustradfåtöljer på hjul
Balustradfåtöljer på hjul

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BALUSTRADFÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets slut, på hjul, svarvad betsad ek, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage

424956

2016-11-30