Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 500 SEK
JOHANN CHRISTIAN EZDORF (1801-1851), tillskriven: Landskapsmotiv med fors, olja på pannå, a tergo med otydlig påskrift, ca 58x84 cm
Ytskador
424958
2016-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här