Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
6 500 SEK
Beschreibung
JOHANN CHRISTIAN EZDORF (1801-1851), tillskriven: Landskapsmotiv med fors, olja på pannå, a tergo med otydlig påskrift, ca 58x84 cm
Zustandsbeschreibung
Ytskador
424958
2016-11-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner