Otto Ludvig Richarde oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OTTO LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Fartyg i skymning, signerad daterad L Richarde 92, ca 57x84 cm

Ytskador/krackeleringar

424959

2016-11-29