Kari Riipinen Warhol Nutida
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KARI RIIPINEN (Finland, född 1952): "Warhol III" (blå), signerad och daterad -90, färgserigrafi, 15/150, bladmått ca 120x80 cm
Kuntoraportti
Oramad, smärre veck
424964
Päivämäärä:
2016-11-29