Kari Riipinen Warhol Nutida

Kari Riipinen Warhol Nutida
Kari Riipinen Warhol Nutida

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

KARI RIIPINEN (Finland, född 1952): "Warhol III" (blå), signerad och daterad -90, färgserigrafi, 15/150, bladmått ca 120x80 cm

Kuntoraportti

Oramad, smärre veck

424964

Päivämäärä:

2016-11-29