Theo Tobiasse HC Andersen

Theo Tobiasse HC Andersen
Theo Tobiasse HC Andersen

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): "H.C. Andersen la reine des neiges", signerad Theo Tobiasse 65/350, färglitografi, bladmått ca 58x76 cm

Oramad

424965

2016-11-29