Jorgo Krallis etsning

Jorgo Krallis etsning
Jorgo Krallis etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JORGO KRALLIS (f 1937): "Kuokrodilen", signerad och daterad Krallis 72, handkolorerad etsning, 162/260, 20x22 cm

424975

2016-11-29