Karin Broos färglitografi

Karin Broos färglitografi
Karin Broos färglitografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARIN BROOS (född 1950), kvinna i interiör, signerad och numrerad Karin Broos 2/20, bildyta ca 52x70 cm

Släppt från ram

425009

2016-12-06