Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARIN BROOS (född 1950), kvinna i interiör, signerad och numrerad Karin Broos 2/20, bildyta ca 52x70 cm
Släppt från ram
425009
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här