Bordslampa industridesign

Bordslampa industridesign
Bordslampa industridesign
Bordslampa industridesign
Bordslampa industridesign

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets början, industridesign, mässing, höjd ca 40 cm, 2-ledad arm

Slitage och skador

425016

2016-11-30