Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Blå druvor", signerad von Schantz, 112/275, färglitografi, ca 44x63 cm
Zustandsbeschreibung
425020
2016-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner