Göran Malmvall sportstugemöbel

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, karmstolar, 1 par, Svensk Fur, Karl Andersson & söner, 1900-talets mitt, sportstugemöbel, furu, sitthöjd ca 37,5, höjd 86 cm

Sprickor och skador

425023

2016-11-30