Ola Billgren färglitografi
2016-12-06
425047
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLA BILLGREN (1940-2001), signerad och daterad Ola Billgren -66, numrerad 4/500, färglitografi, ca 30x45 cm