Pokal silver C.G. Hallberg
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POKAL, silver, grön glasfluss, C.G. Hallberg, Stockholm 1903, dekor föreställande stiliserade ugglor med cabonslipad grön glasfluss, höjd 16 cm, vikt ca 350 g
Ytslitage, fåtal repor, gravyr undertill
425050
2016-12-04