Pokal silver C.G. Hallberg

Pokal silver C.G. Hallberg
Pokal silver C.G. Hallberg
Pokal silver C.G. Hallberg
Pokal silver C.G. Hallberg
Pokal silver C.G. Hallberg
Pokal silver C.G. Hallberg
Pokal silver C.G. Hallberg
Pokal silver C.G. Hallberg
Pokal silver C.G. Hallberg
Pokal silver C.G. Hallberg
Pokal silver C.G. Hallberg
Pokal silver C.G. Hallberg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

POKAL, silver, grön glasfluss, C.G. Hallberg, Stockholm 1903, dekor föreställande stiliserade ugglor med cabonslipad grön glasfluss, höjd 16 cm, vikt ca 350 g

Ytslitage, fåtal repor, gravyr undertill

425050

2016-12-04