Punschbägare silver

Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CG HALLBERG, punschmuggar, 10 st, silver och sterlingsilver, 1960-tal, invändigt förgyllda, total vikt ca 425 g

425061

2016-11-30