Kinesiska tallrikar

Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 5+5+1 st., porslin, Kina, 1700-tal, diameter 23 cm

sprickor och nagg

425074

2016-11-30