Cigarettetier och askfat jugent

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIGARETTETUIER, ASKFAT, 4 st, 1900-talets första hälft, Tyskland, Erhard und Söhne, delvis förgylld metall, höjd ca 4-13 cm

425082

2016-11-30