Nadaezda Streltsova oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Balettdansös , signerad Streltsova,, olja på duk, ca 89x65

425089

2016-11-30