Parti silver 7 delar vikt 503 g
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 800 SEK
PARTI SILVER, 7 delar, svenskt samt finskt silver bestående av 2 st fat, 2 st dosor, 1 st cigarettetui, 1 st fingerborg samt 1 st hållare till fickkalender, 1900-tal, total vikt ca 503 g
Bruksslitage, snusdosa med skadad emalj
425095
2016-11-29