Parti silver 7 delar vikt 503 g

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

PARTI SILVER, 7 delar, svenskt samt finskt silver bestående av 2 st fat, 2 st dosor, 1 st cigarettetui, 1 st fingerborg samt 1 st hållare till fickkalender, 1900-tal, total vikt ca 503 g

Bruksslitage, snusdosa med skadad emalj

425095

2016-11-29