Pontus Carle oljemålning

Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad Pontus Carle, signerad och daterad à tergo 8-95, 97x130 cm

425097

2016-11-30