Bokstöd Julspecial
2016-12-13
425115
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKSTÖD, 1900-talets första hälft, intarsiadekor av snäcka, höjd ca 13 cm
Ytsakdor, slitage