Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKSTÖD, 1900-talets första hälft, intarsiadekor av snäcka, höjd ca 13 cm
Ytsakdor, slitage
425115
2016-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här