Bokstöd Julspecial

Bokstöd Julspecial
Bokstöd Julspecial
Bokstöd Julspecial
Bokstöd Julspecial
Bokstöd Julspecial
Bokstöd Julspecial
Bokstöd Julspecial
Bokstöd Julspecial

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSTÖD, 1900-talets första hälft, intarsiadekor av snäcka, höjd ca 13 cm

Ytsakdor, slitage

425115

2016-12-13