Oljemålning skummande fors

Oljemålning skummande fors
Oljemålning skummande fors
Oljemålning skummande fors
Oljemålning skummande fors

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Forslandskap, otydligt signerad JB Smith (John Brandon), olja på duk, ca 90x67 cm

Färgbortfall

425117

2016-11-30