Skåp nyrenässans
2016-11-30
425125
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut, fanérade med bl.a. valnöt, rikt skurna dörrspeglar, höjd ca 168, 112x54 cm, nycklar finns
Slitage, smärre ytskador vid dörr