Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGELLAMPETTER, 1 par, nyrokoko, 1800-talets slut, delvis skuren dekor, ljusarmar i mässsing, höjd ca 65x39 cm
Slitage, senare bronsering
425137
2016-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här