Spegellampetter nyrokoko

Spegellampetter nyrokoko
Spegellampetter nyrokoko
Spegellampetter nyrokoko
Spegellampetter nyrokoko
Spegellampetter nyrokoko
Spegellampetter nyrokoko

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, nyrokoko, 1800-talets slut, delvis skuren dekor, ljusarmar i mässsing, höjd ca 65x39 cm

Slitage, senare bronsering

425137

2016-11-30