Axel Olsson
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
AXEL OLSSON (1899-1986): Hamnmotiv, signerad Axel Olson, 124/260, färglitografi, ca 33x55 cm
Kuntoraportti
425140
Päivämäärä:
2016-11-30