Axel Olsson

Axel Olsson
Axel Olsson

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

AXEL OLSSON (1899-1986): Hamnmotiv, signerad Axel Olson, 124/260, färglitografi, ca 33x55 cm

Kuntoraportti

425140

Päivämäärä:

2016-11-30