Kubbstol

Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol
Kubbstol

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUBBSTOL, 18/1900-tal, polykromt bemålad, skuret hjärta i ryggen, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

425141

2016-11-30