Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CLARA LÖFGREN (1843-1923): Boningshuset, signerad Clara Löfgren, akvarell, ca 32x22 cm2
Zustandsbeschreibung
425145
2016-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner