Clara Löfgren akvarell

Clara Löfgren akvarell
Clara Löfgren akvarell
Clara Löfgren akvarell
Clara Löfgren akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CLARA LÖFGREN (1843-1923): Boningshuset, signerad Clara Löfgren, akvarell, ca 32x22 cm2

Zustandsbeschreibung

425145

2016-11-30