Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets mitt, senempire, dekor i pastellage, höjd ca 91x44 cm

Slitage, senare glas, senare bronsering, krön med spricka

425148

2016-11-30