Axel Axelsson akvarell

Axel Axelsson akvarell
Axel Axelsson akvarell
Axel Axelsson akvarell
Axel Axelsson akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL AXELSSON (1854-1892): ´´Tunis´´, signerad Axel Axelsson Tunis -90, akvarell, ca 56x29 cm

425150

2016-11-30