Soffa Axet

Soffa Axet
Soffa Axet
Soffa Axet
Soffa Axet
Soffa Axet
Soffa Axet
Soffa Axet
Soffa Axet

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, gustaviansk stil, modell Axet, bemålad björk med sits klädd i gripsholmsruta, 1900-talets mitt, längd ca 150. sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, något ostadig/lösa fogar

425163

2016-11-30