Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKOGLUND & OLSON FORD, 1920-30-tal, grålackerat gjutjärn, röda hjul med vita gummidäck, reservhjul, längd ca 20 cm
Lackskador
425170
2016-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här