Ford Skoglund & Olson

Ford Skoglund & Olson
Ford Skoglund & Olson
Ford Skoglund & Olson
Ford Skoglund & Olson
Ford Skoglund & Olson
Ford Skoglund & Olson
Ford Skoglund & Olson
Ford Skoglund & Olson

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKOGLUND & OLSON FORD, 1920-30-tal, grålackerat gjutjärn, röda hjul med vita gummidäck, reservhjul, längd ca 20 cm

Lackskador

425170

2016-11-30