Distler Cabriolet 3150 1950-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DISTLER CABRIOLET 3150, U.S-Zone, 1950-tal, öppen sportbil i plåt, lackerad i gult och rött, rattstyrning, stoppspak, tre växlar fram och back, längd ca 24,5 cm
Skadad fabriksförpackening, skadad vindruta, obetydliga lackskador
425171
2016-11-30